تخفیف های روزانه 20 تا 40 درصدی فروشگاه جومینا مارکت در کانال تلگرام ما - اطلاع از آخرین اخبار ، قالب ها و افزونه های جوملا

به ما بپیوندید
زمان پاسخگویی تیم پشتیبانی : شنبه الی پنج شنبه 8 - 15
Telegram
پلاگین اتصال هیکاشاپ به درگاه بانک پاسارگاد

پلاگین اتصال هیکاشاپ به درگاه بانک پاسارگاد

پلاگین اتصال هیکاشاپ به درگاه بانک پاسارگاد - قابلیت اتصال فروشگاه ساز هیکاشاپ استفاده شده در بسته آماده چاردکان به بانک پاسارگاد
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.10 (5 رای)
110,000 تومان     70,000 تومان
سازگاری
جوملا + 3.8.x
نسخه افزونه
1.0
تاریخ بروزرسانی
1397/04/06
بازدید
335
پلاگین اتصال هیکاشاپ به درگاه بانک پاسارگاد - قابلیت اتصال فروشگاه ساز هیکاشاپ استفاده شده در بسته آماده چاردکان به بانک پاسارگاد

بسته آماده چاردکان، یکی از بهترین بسته های آماده جهت فروش محصولات در جوملا بوده که چندی پیش توسط فروشگاه جومینا مارکت منتشر شد. ای بسته ی نصبی برای اتصال به درگاه بانک پاسارگاد نیاز به پلاگین مروبطه آن دارد که امروز قصد منتشر کردن آن را داریم.
با استفاده از این پلاگین، شما قادر خواهید بود محصولات تجاری خود در بسته ی چاردکان را به درگاه بانک پاسارگاد خود که قبلا از بانک دریافت کرده اید متصل کنید.
این پلاگین بصورت خودکار تشخیص می دهد اگر ارز رایج پیشفرض فروشگاه روی تومان ذخیره شده باشد برای ارسال به بانک مبلغ را به تومان تبدیل می کند. فلذا دیگر نیازی نیست نگران تداخل پلاگین با واحد پولی "تومان" باشید.
این پلاگین بر خلاف پلاگین های موجود در دیگر وب سایت ها، کد پیگیری بانک را ذخیره می کند و مدیر می تواند کد پیگیری بانک خود را در قسمت "ویرایش یک سفارش" در مدیریت مشاهده کند.

همچنین این پلاگین قابلیت ذخیره کد پیگیری بانک در سفارشات را نیز دارد.

Cae2c2

راهنما: کلید خصوصی را با نام private_key.xml در مسیر plugins/hikashoppayment/pasargad/pasargad_libs/ آپلود کنید.
  • کاملاً کد باز و کم حجم
  • تشخیص خودکار ارز رایج
  • نصب آسان
  • ذخیره کد پیگیری بانک در سفارشات
  • و ...
شرایط خرید این نرم افزار : اگر در فرم خرید گزینه 'برای یک لایسنس' را انتخاب کنید سیستم فقط برای یک دامنه لایسنس برای شما ارسال خواهد شد.(دقت داشته باشید که نام دامنه خود را بدرستی در فرم خرید وارد کنید) اگر گزینه ی 'لایسنس نامحدود' را انتخاب کنید بسته را بصورت نا محدود و کد باز دریافت خواهید کرد.

نظرات و انتقادات کاربران

ارسال نظر

فرم درج نظر :