راهنما و مستندات محصول فروش حق عضویت و اشتراک RSMembership

مشاهده و خرید محصول

چگونه RSMembership را به درگاه پرداخت متصل کنیم

تاریخ ایجاد : 1397/09/26

در این آموزش ما می خواهیم سیستم فروش حق عضویت RSMembership را به درگاه پرداخت متصل کنیم تا بتوانیم بابت ثبت نام هایی که در سایت انجام می شود هزینه دریافت کنیم؛ اولین چیزی که شما به آن احتیاج دارید داشتن یک درگاه می باشد که باید از بانک دریافت کنید. (برای درخواست درگاه سایت شما باید دارای نماد الکترونیکی باشد)

 ابتدا باید پلاگین اتصال RSMembership را به درگاه مورد نظر را تهیه کنید؛ به عنوان مثال ما در اینجا پلاگین اتصال RSMembership به درگاه ملت را انتخاب کرده ایم؛ پلاگین را می توانید از لینک داده شده تهیه کنید.

این مقاله صرفا جهت آموزش کلی نحوه اتصال RSMembership به درگاه پرداخت می باشد و از پلاگین درگاه بانک ملت به عنوان نمونه استفاده شده است؛ به غیر از تنظیمات اطلاعات درگاه ، برای دیگر پلاگین ها به همین رول خواهد بود.

بعد از دانلود و دریافت پلاگین مورد نظر آن را از طریق منوی افزونه » مدیریت » نصب ، اقدام به نصب کنید.

 بعد از نصب از طریق مسیر منوی افزونه ها » پلاگین ها ، وارد بخش مدیریت پلاگین ها شوید سپس پلاگین اتصال RSMembership به ملت را پیدا کنید و وارد ویرایش آن شوید. (این تنظیمات بسته به نوع درگاه پلاگین شما متفاوت خواهد بود)

 

 شماره پایانه : همان ترمینال (به انگلیسی : Terminal) درگاه شما می باشد که باید از بانک دریافت کنید.

 نام کاربری : نام کاربری (به انگلیسی : Username) درگاه شما می باشد که باید از بانک دریافت کنید.

 کلمه عبور : کلمه عبور (به انگلیسی : Password) درگاه شما می باشد که باید از بانک دریافت کنید.

 پول رایج : واحد پول سایت تان را که در تنظیمات RSMembership وارد کرده اید را اینجا وارد کنید.

 بعد از انجام تنظیمات مربوطه ، از کامپوننت RSMembership وارد زیر منوی "روش های پرداخت" شوید که مشاهده خواهید کرد درگاه به این بخش اضافه شده است.

 

 هم اکنون در قسمت پیش فاکتور درگاه ثبت شده قابل انتخاب و پرداخت خواهد بود.

 به همین سادگی شما می توانید سیستم فروش حق عضویت RSMembership را درگاه متصل کنید. برای مشاهده دیگر پلاگین های مرتبط با RSMembership لطفا اینجا کلیک کنید.