راهنما و مستندات محصول فروشگاه ساز هیکاشاپ

مشاهده و خرید محصول

آموزش درگاه پرداخت در هیکاشاپ Hikashop

تاریخ ایجاد : 1398/01/06
تاریخ بروزرسانی : 1401/03/17
قطعا اولین موردی که پس از نصب فروشگاه ساز هیکاشاپ نیاز دارید تا سایتتان به یک فروشگاه واقعی تبدیل شود، اتصال آن به درگاه بانکی می باشد.

مرحله اول: نصب فروشگاه ساز هیکاشاپ

ابتدا می بایست فروشگاه ساز هیکاشاپ را نصب نمایید و  پس از آن اقدام به نصب پلاگین پرداخت درگاه زرین پال برای هیکاشاپ کنید.

مرحله دوم: نصب افزونه درگاه بانکی

 برای نصب پلاگین به مسیر (افزونه ها » مدیریت » نصب) رفته و سپس افزونه را جهت نصب آپلود نمایید.

این افزونه برای واحد پولی ریال تنظیم شده است. تنظیم واحد پولی برای کامپوننت هیکاشاپ در (تغییر واحد پول) به صورت کامل توضیح داده شده است.

 مرحله سوم: نمایش شیوه های پرداخت

 پس از نصب افرونه به مسیر (کامپوننت ها » هیکاشاپ) رفته و سپس در این قسمت به مسیری که در عکس زیر نشان داده شده است می رویم (سیستم » شیوه های پرداخت) :

 

 

 مرحله چهارم: انتخاب افزونه درگاه بانکی و تنظیم آن

 سپس در این قسمت می بایست پلاگین پرداختی زرین پال را اضافه نماییم. برای اینکار روی (جدید) کلیک می نماییم و پس از آن لیستی مشابه زیر مشاهده می کنید. (Trangell Zarinpal Payment Plugin for Hikashop) را انتخاب نمایید و تنظیمات مربوطه را انجام دهید. به عنوان مثال درج نام، درج توضیحات، تنظیم منتشر شده روی (بلی)، تنظیم سطح دسترسی روی (همه)، شناسه مرچند دریافتی از زرین پال را نیز وارد می کنید و در صورتیکه قوانین مالیاتی و محدودیتی دارید می توانید آنرا نیز تنظیم نمایید.