راهنما و مستندات محصول پلاگین حمل ویرچومارت Vm Rules Shipping

مشاهده و خرید محصول

آموزش ویدیویی کانفیگ و راه اندازی پلاگین VM Rules Shipping

تاریخ ایجاد : 1397/11/27

پلاگین Opentools Vm Rules Shipping (پلاگین قوانین حمل و نقل ویرچومارت) یکی از محبوب ترین پلاگین های کامپوننت فروشگاه ساز پر قدرت ویرچومارت می باشد که با استفاده از آن می توانید قوانین جدید و متنوعی را برای فروشگاه خود بسازید.

 به عنوان مثال فرض کنید می خواهید تعیین کنید اگر شخصی 3 کالا به سبد خرید خود اضافه کرد ، هزینه حمل برای وی رایگان شود؛

 یا فرض کنید بخواهید تعیین کنید اگر شخصی ، مبلغ کل فاکتور وی از 50.000 تومان بیشتر شد ، هزینه حمل برای وی رایگان شود (مبلغ 50.000 تومان یک مثال می باشد)؛

 یا حتی نیاز داشته باشید که در فروشگاه تان بر اساس طول ، وزن و عرض شرایط خاصی را تعیین کنید تا اگر هر فاکتور شامل آن شرایط شد ، قوانین تعیین شده ی شما اعمال گردد؛

 اگر بخواهیم به یکی از قابلیت های مهم این پلاگین اشاره کنیم می توانیم به قابلیت محدود کردن قوانین بر اساس کد پستی اشاره کنیم؛ بدین صورت که قوانین را بر پایه رنج های کد پستی تعریف و اعمال کنیم. همان طور که می دانید کد پستی هر شهر بر اساس یک رنج تعریف خواهد شد فلذا قوانین تعریف شده می تواند بر اساس شهر هم ایجاد شوند!.

 می بینید که قابلیت های این افزونه بی نظیر و فوق العاده ست و می تواند کمک بسیار بزرگی برای شما در تعیین محرک هایی در فروشگاه از جمله دریافت هزینه حمل بر اساس شهر های مختلف ، رایگان کردن هزینه حمل در فاکتور بسته به شرایط ویژه و ... خواهد بود.

 برخی از امکانات این افزونه قدرتمند عبارت است از:

  •  تعیین محدوده کدپستی
  •  تعیین محدوده وزن، طول و عرض محصول
  •  تعیین قیمت محصول
  •  تعیین تعداد کالا
  •  تعیین قوانین ارسال رایگان
  •  و ...

 در ادامه یک ویدیوی آموزشی جهت راه اندازی برای شما کاربران تهیه شده است که شما را به دیدن این ویدیو دعوت می کنیم :