لطفا محتوا زیر را با دقت مطالعه کنید


 1. پشتیبانی فقط در "سامانه پشتیبانی جومینا مارکت" انجام می شود، تلفن تماس و ایمیل صرفا جهت سوالات پیش از خرید می باشد.
 2. جومینا مارکت هیچ گونه مسئولیتی بابت نداشتن امکانات لازم در بسته های نصبی (و افزونه ها) یا بر آورده نکردن انتظارات مشتریان از محصول (مانند نداشتن یک ویژگی خاص یا نداشتن استایل css مناسب با قالب نصبی) را ندارد. مشتریان عزیز باید قبل از خرید، از بسته یا افزونه مورد نظر خود اطمینان کامل کسب کنند. همکاران پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات پیش از خرید شما می باشند. بعد از خرید هزینه پرداخت شده عودت داده نخواهد شد.
 3. به دلیل دیجیتالی بودن محصولات فروشگاه جومینا مارکت امکان عودت هزینه وجود ندارد؛ عودت هزینه فقط در صورتی انجام می شود که محصول خریداری شده بدون دخالت و دستکاری (نسخه خام) دارای خطا یا مشکل باشد و شخص خریدار امکان استفاده از آن را نداشته باشد. خریدار موظف است تا 7 روز پس از تاریخ خرید محصول آن را مورد بررسی قرار داده و در صورتی که به خطا برخورد کرد از طریق تیکت با کارشناسان ما در میان بگذارد. در صورت عدم توانایی رفع مشکل یا مشکلات بیان شده در تیکت، وب سایت جومینا مارکت موظف است طی 7 روز بعد از آن هزینه پرداخت شده را به خریدار عودت دهد. (توضیح: بازه پشتیبانی هر محصول در صفحه جزییات هر محصول به صورت جداگانه ذکر شده است و خریدار می تواند در بازه پشتیبانی خود اقدام به رفع مشکلات محصولات خریداری شده خود کنند)
 4. جومینا مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال دادن اطلاعات اشتباه از جمله: آدرس پستی اشتباه، ایمیل اشتباه، شماره تماس اشتباه، آدرس دامنه لایسنس اشتباه و یا ... جهت ارسال محصول یا برقراری تماس نخواهد داشت. لطفا در وارد کردن اطلاعات خود دقت لازم را به خرج دهید.
 5. نحوه پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش از طریق بخش تیکت که در میز کاربری هر مشترک وجود دارد، امکان پذیر خواهد بود در صورتی که پس از خرید به خطا یا مشکلی برخورد کرده اید می توانید از بخش میز کاربری اقدام به ثبت تیکت جدید کنید تا کارشناسان ما مشکل را بررسی و اقدام به رفع آن کنند (توضیح : محصولات رایگان دارای پشتیبانی نمی باشند).
 6. زمان پاسخگویی به تیکت و تماس های مشتریان عزیز، شنبه تا چهار شنبه 9 صبح الی 17 و پنج شنبه ها، 9 صبح الی 14 (به غیر از روز های تعطیل) می باشد.
 7. مشتریان عزیز فقط با ارائه کد پیگیری خرید خود و علاوه بر رعایت بنده شماره (1) می توانند از پشتیبانی جومینا مارکت برخوردار شوند. لطفا در حفظ اطلاعات خود دقت لازم را به عمل آورید.
 8. بازه زمانی پاسخگویی هر تیکت بین 2 الی 4 ساعت می باشد. جهت بالا رفتن کیفیت پاسخگویی لطفا از دادن تیکت های مکرر خوداری شود.
 9. هزینه پرداختی برای تمامی محصولات از جمله بسته های نصبی و افزونه های تجاری خارجی، صرفا جهت ترجمه و بهینه سازی همان نسخه موجود در فروشگاه جومینا مارکت برای زبان فارسی می باشد.
 10. تمامی بسته های نصبی و افزونه کاملا تست شده اند و دارای کارکرد 100 % می باشند. لطفا برای اجرای صحیح این موارد از هاستینگ مخصوص سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما جومینا هاست می باشد.
 11. ایجاد بستر مناسب برای راه اندازی محصولات خریداری شده برعهده مشتری می باشد. جومینا مارکت مسئولیتی بابت عدم سازگاری هاست کاربر با محصولات خریداری شده نخواهد داشت. (تیم پشتیبانی آماده مشاوره رایگان برای انتخاب هاستینگ مناسب می باشد)
 12. تمامی محصولات فروشگاه جومینا مارکت برای زبان فارسی بهینه سازی شده اند؛ دریافت نسخه انگلیسی با توجه به درخواست کاربران امکان پذیر می باشد لطفا قبل از خرید از طریق تیکت امکان دریافت نسخه انگلیسی محصول مربوطه را از تیم پشتیبانی جویا شوید.
 13. هیچ یک از بسته های نصبی و افزونه ها دارای آموزش و راهنمای استفاده نمی باشند تنها در صورتی کاربران عزیز می توانند درخواست آموزش کنند که در توضیحات مربوط به افزونه یا بسته نصبی به دارا بودن گزینه آموزش اشاره شده باشد.
 14. کاربران عزیز توجه کنند که در صورت تمایل به دریافت فاکتور رسمی ، قبل از خرید آنلاین با بخش پشتیبانی هماهنگی های لازم را انجام دهند تا از شرایط و قوانین دریافت فاکتور رسمی مطلع شوند؛ در بخش سفارشات قابلیت پرینت فاکتور وجود دارد.
 15. جومینا مارکت هیچ گونه مسئولیتی در مقابل بلایای طبیعی ، جنگ ، آشوب اجتماعی ، اعتصاب ، محدودیت ها و تحریم ها ی دولتی و مشکلات سخت افزاری ندارد و نخواهد داشت. با این وجود تمام توان خود را برای رفع مشکلات و کاهش اثرات انجام می دهد و بروز هر گونه از این فورس ماژور ها دلیلی بر عدم انجام و تخطی از قوانین این تعهد نامه نخواهد شد
 16. هر گونه توهین و تهمت به سرویس ها ، خدمات ، مسئولین و کارمندان جومینا مارکت از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی جومینا مارکت با مشترکین و عموم اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، تیکت ، گفتگوی زنده و ارتباط های مخابراتی تلفن و فکس و حضوری و انجمن های عمومی در محیط مجازی نت به هر شکل ممنوع بوده و جومینا مارکت امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت. بدیهی است جومینا مارکت با تمام وجود آماده پذیرفتن انتقادات سازنده شما مشترکین محترم از از طریق وسایل ارتباطی جومینا مارکت(تلفن ، تیکت ، گفتگو آنلاین ، ایمیل) می باشد
 17. جومینا مارکت مختار است که در صورت نیاز تغییرات مورد نظر را در هر زمانی که لازم باشد در قوانین و مقررات فوق انجام دهد و مشترکین در مورد تغییرات مورد نظر جومینا مارکت در قوانین و مقررات سرویس های جومینا مارکت، حق هر اعتراضی را از خود سلب می کنند
 18. استفاده از خدمات جومینا مارکت، یعنی قبول داشتن کلیه قوانین و مقررات جومینا مارکت (توضیح: مشترکین در موقع ثبت سفارش و درخواست سرویس مورد نظر موظف به تایید و قبول کردن قوانین و مقررات استفاده از سرویس های جومینا مارکت با تیک زدن مربوطه در قسمت مربوطه هستند )، پس لطفا تمامی بندهای آیین نامه مقرراتی جومینا مارکت را دقیقا مطالعه فرمایید تا بعدا دچار مشکلات احتمالی نشوید
 19. به دلیل دیجیتالی بودن محصولات فروشگاه جومینا مارکت مشترکین بلافاصله بعد از خرید می توانند محصول خود را از بخش میز کاربری دریافت (دانلود) کنند. نحوه خرید تمام محصولات بصورت آنلاین و با استفاده از کارت های عضو شتاب می باشد.
  • تبصره 1 : محصولات که برای یک لایسنس خریداری می شوند باید توسط تیم فروش جومینا مارکت برای مشتری ارسال شوند. لینک دانلود به ایمیل ثبت شده در هنگام ثبت نام مشتری ارسال خواهد شد
  • تبصره 2 :تعدادی از محصولات (آموزش های ویدیویی تجاری فروشگاه جومینا مارکت) بصورت DVD تحویل داده خواهد شد و روش ارسال آن توسط شرکت ملی پست ایران می باشد.
 20. پکیج خریداری شده بصورت آنلاین قابل دریافت می باشد اما بعضی از محصولات که باید قبل از خرید لایسنس دامنه زده شوند ، از 12 تا 24 ساعت کاری پس از خرید به ایمیل خریدار ارسال خواهند شد. لینک دانلود محصولات لایسنس دار فقط برای 72 ساعت فعال می باشند. در صورتی که در زمان گفته شده اقدام به دانلود نشود ، لینک منقضی شده و برای لینک جدید نیازمند هزینه جدید جهت لایسنس می شود.
 21. تمامی افزونه ها و بسته ها قابلیت دریافت بروزرسانی دارند؛ به دلیل الزامی بودن شخصی سازی بعضی از افزونه برای تاریخ شمسی یا زبان فارسی کاربران جومینا مارکت موظف به دریافت بروزرسانی از جومینا مارکت خواهند بود.
  • تبصره 1: مسئولیت بروزرسانی محصولاتی که بصورت اختصاصی برای مشتری سفارشی سازی شده است و یا تغییراتی که مشتری در قالب داده است، بر عهده مشتری خواهد بود. (مشتری موظف به نگهداری تغییرات اعمال شده قبل از انجام بروزرسانی خود می باشد)
  • تبصره 2: بعد از انجام تغییرات سفارشی سازی توسط جومینا مارکت، کاربر می تواند درخواست مستندات تغییرات را داشته باشد.
  • تبصره 3: جومینا مارکت مسئولیتی بابت بروزرسانی های آتی و رفع مشکلاتی که توسط خریدار بر روی بسته نصبی صورت می گیرد، ندارد. خریدار موظف به اطلاع رسانی باگ های محصول به بخش پشتیبانی جهت رفع آن ها می باشد.
 22. محصولاتی که به عنوان افزونه های مکمل در زمان سفارش بعضی از محصولات دیگر قابل خریداری هستند ،  (به عنوان مثال: افزونه اتصال هیکاشاپ به پنل پیامک که یکی از افزونه های مکمل کامپوننت هیکاشاپ می باشد و در هنگام خرید محصول قالب چاردکان ، قالب مزون یا ... با هزینه کمتری نسبت به قیمت واقعی خود در فروشگاه قابل سفارش می باشد) بصورت جداگانه قابل دانلود نمی باشند؛ کاربرانی که این چنین محصولاتی را سفارش می دهند موظف می باشند بعد از ثبت سفارش و پرداخت ، با قرار دادن اطلاعات ورود به مدیریت سیستم مدیریت محتوای خود (جوملا یا وردپرس یا ...) و همچنین اطلاعات سرور (هاست میزبان) ، درخواست نصب افزونه را داشته باشند؛ کاربران عزیز توجه کنند که فایل نصبی این محصولات مکمل در اختیار آنها قرار نخواهد گرفت.
 23. جومینا مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات بعد از نصب افزونه های جانبی روی بسته های خریداری شده (توسط مشتری) ندارد. پشتیبانی فقط برای افزونه های پیشفرض نصب شده که در هنگام تحویل بسته نصبی روی آن را قرار دارد، می باشد.
 24. آموزش های ویدیویی خریداری شده فاقد پشتیبانی مدرس جهت بر طرف کردن مشکلات دانشجوها می باشند. هزینه برآورد شده بابت آموزش ها فقط برای آموزش تهیه شده می باشد.
 25. مشتریان جومینا مارکت می توانند در صورت تمایل به تمدید محصولات خود ، از بخش "سفارشات" اقدام به تمدید کنند.
 26. هزینه تمدید برای محصولات خریداری شده ، 70 درصد مبلغ اصلی محصول می باشد؛ (به دلیل ارائه 2 نوع لایسنس مختلف ممکن است مبلغ متفاوت باشد) این روند برای هر بار تمدید ثابت خواهد بود؛ همچنین تخفیف های ارائه شده برای خرید صرفا جهت استفاده در همان بازه زمان خواهد بود و شامل تمدید نخواهد شد.
 27. تا 6 ماه بعد از پایان آخرین تاریخ پشتیبانیِ فعال، امکان تمدید پشتیبانی محصولات خریداری شده وجود خواهد داشت. کاربرانی که در این بازه مقرر شده اقدام به تمدید پشتیبانی نکنند، موظف به خرید مجدد محصول خواهند بود.
 28. بسته هایی که برای یک دامنه می باشند فقط در هاست همان دامنه ای که در هنگام ثبت سفارش وارد شده است نصب خواهد شد و در لوکال قابل اجرا نمی باشد.
 29. برای خرید لایسنس دوم بسته های اختصاصی، 40 درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.
 30. تغییر پسوند دامنه (برای مثال تغییر از .com به .ir) چنانچه بعد از خرید و تحویل بسته به مشتری ، اعلام شود شامل هزینه لایسنس مجدد خواهد بود؛ هزینه لایسنس مجدد برای پسوند جدید 300.000 ریال خواهد بود.
  • تبصره 1: به منظور جلوگیری از هزینه مجدد لایسنس لطفا قبل از خرید محصول به پشتیبان مربوطه جهت لایسنس پسوند جدید اطلاع دهید تا پشتیبان در هنگام تحویل محصول آن را با هر دو پسوند ارسال کند؛ هزینه لایسنس پسوند جدید 300.000 ریال خواهد بود.