لطفا محتوا زیر را با دقت مطالعه کنید
شرایط و سیاست خرید فروشگاه جومینا مارکت :
 1. دریافت خدمات پشتیبانی محصولات به مدت 60 روز (2 ماه) بعد از خرید همان محصول بصورت رایگان بوده و دریافت خدمات منوط بر وجود داشتن کپی رایت جومینا مارکت در محصول می باشد. فلذا اگر مشتریان عزیز اقدام به حذف کپی رایت نمایند از خدمات پشتیبانی برخوردار نخواهند شد. تمدید زمان دریافت خدمات پشتیبانی برای مشتریان عزیز از راه های زیر قابل انجام است :
  • در هنگام خرید و در صفحه پیش فاکتور می توانید زمان پشتیبانی خود را تمدید کنید.
  • بعد از خرید در صفحه "لیست دانلودهای من" و در قسمت محصول مربوطه اقدام به تمدید کنید.
  • از طریق راه های ارتباطی با پشتیبانی تماس بر قرار کرده و اقدام به تمدید کنید.
 2. پشتیبانی فقط در "سامانه پشتیبانی جومینا مارکت" انجام می شود، تلفن تماس و ایمیل صرفا جهت سوالات پیش از خرید می باشد.
 3. پکیج خریداری شده بصورت آنلاین قابل دریافت می باشد. بعضی از محصولات که باید قبل از خرید لایسنس دامنه زده شوند ، از 12 تا 24 ساعت کاری پس از خرید به ایمیل خریدار ارسال خواهند شد. لینک دانلود محصولات لایسنس دار فقط برای 72 ساعت فعال می باشند. در صورتی که در زمان گفته شده اقدام به دانلود نشود ، لینک منقضی شده و برای لینک جدید نیازمند هزینه جدید جهت لایسنس می شود.
 4. بسته هایی که برای یک دامنه می باشند فقط در هاست همان دامنه ای که در هنگام ثبت سفارش وارد شده است نصب خواهد شد. در لوکال قابل اجرا نمی باشد.
 5. جومینا مارکت هیچ گونه مسئولیتی بابت نداشتن امکانات لازم در بسته های نصبی (و افزونه ها) یا بر آورده نکردن انتظارات مشتریان از محصول (مانند نداشتن یک ویژگی خاص یا نداشتن استایل css مناسب با قالب نصبی) را ندارد. مشتریان عزیز باید قبل از خرید، از بسته یا افزونه مورد نظر خود اطمینان کامل کسب کنند. همکاران پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات پیش از خرید شما می باشند. بعد از خرید هزینه پرداخت شده عودت داده نخواهد شد.
 6. جومینا مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال دادن اطلاعات اشتباه از جمله: آدرس پستی اشتباه ، ایمیل اشتباه ، شماره تماس اشتباه ، آدرس دامنه لایسنس اشتباه و یا ... جهت ارسال محصول یا برقراری تماس نخواهد داشت. لطفا در وارد کردن اطلاعات خود دقت لازم را به خرج دهید.
 7. جومینا مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات بعد از نصب افزونه های جانبی روی بسته های خریداری شده (توسط مشتری) ندارد. پشتیبانی فقط برای افزونه های پیشفرض نصب شده که در هنگام تحویل بسته نصبی روی آن را قرار دارد، می باشد.
 8. افزونه های رایگان موجود در فروشگاه فاقد پشتیبانی می باشند.
 9. زمان پاسخگویی به تیکت و تماس های مشتریان عزیز ، شنبه تا چهار شنبه 8 صبح الی 16 و پنج شنبه ها ، 8 صبح الی 14  (به غیر از روز های تعطیل) می باشد.
 10. مشتریان عزیز فقط با ارائه کد پیگیری خرید خود و علاوه بر رعایت بنده شماره (1) می توانند از پشتیبانی جومینا مارکت برخوردار شوند. لطفا در حفظ اطلاعات خود دقت لازم را به عمل آورید.
 11. بازه زمانی پاسخگویی هر تیکت بین 2 الی 4 ساعت می باشد. جهت بالا رفتن کیفیت پاسخگویی لطفا از دادن تیکت های مکرر خوداری شود.
 12. تمامی افزونه ها و بسته ها (به غیر از بسته هایی که برای یک لایسنس خریداری می شوند) قابلیت دریافت بروزرسانی می باشند نحوه دریافت بروزرسانی از طریق "لیست دانلودهای من" امکان پذیر می باشد. مدت زمان دریافت بروزرسانی تا 60 روز (2 ماه) بعد از خرید می باشد.
 13. هزینه پرداختی برای تمامی محصولات از جمله بسته های نصبی و افزونه های تجاری خارجی ، صرفا جهت ترجمه و بهینه سازی همان نسخه موجود در فروشگاه جومینا مارکت برای زبان فارسی می باشد. جومینا مارکت مسئولیتی بابت بروزرسانی های آتی و رفع مشکلاتی که توسط تغییرات خریدار بر روی بسته نصبی صورت می گیرد، ندارد.
 14. آموزش های ویدیویی خریداری شده فاقد پشتیبانی مدرس جهت بر طرف کردن مشکلات دانشجوها می باشند. هزینه برآورد شده بابت آموزش ها فقط برای آموزش تهیه شده می باشد.
 15. تمامی بسته های نصبی و افزونه کاملا تست شده اند و دارای کارکرد 100 %می باشند لطفا برای اجرای صحیح این موارد از هاستینگ مخصوص سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما جومینا هاست می باشد.
 16. بعد از خرید بسته های نصبی جوملا (وب سایت های آماده) می توانید از پشتیبانی جومینا مارکت بخواهید بسته را برای شما نصب کنند. برای این کار یک تیکت از طریق بخش پشتیبانی ایجاد نمایید و درخواست خود را ارسال کنید. ارسال کد پیگیری خرید الزامیست.توجه فرمایید اولین شرط برای نصب بسته نصبی این است که فایل زیپ بسته را که از جومینا مارکت دانلود کردید در هاست خود آپلود کنید. همچنین رعایت بنده شماره (1) الزامی می باشد.
 17. هیچ یک از بسته های نصبی و افزونه ها دارای آموزش و راهنمای استفاده نمی باشند تنها در صورتی کاربران عزیز می توانند درخواست آموزش کنند که در توضیحات مربوط به افزونه یا بسته نصبی به دارا بودن گزینه آموزش اشاره شده باشد.
 18. کاربران عزیز توجه کنند که در صورت تمایل به دریافت فاکتور رسمی ، قبل از خرید آنلاین با بخش پشتیبانی هماهنگی های لازم را انجام دهند تا از شرایط و قوانین دریافت فاکتور رسمی مطلع شوند.